Plastelina 24 kol. Bambino

Plastelina, modelina, masy plastyczne
11
PLN
Plastelina 24 kol. Bambino
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
4 dni
Cena: 11,00 zł
Cena netto: 8,94 zł
szt.

Plastelina okrągła Bambino w 24 kolorach.

Plastelina jest masą, która staje się bardzo plastyczna w temperaturze zbliżonej do ciała człowieka, natomiast w temperaturze pokojowej traci plastyczność, jednak nie twardnieje na zawsze.
Jej zaletą jest możliwość wielokrotnego użycia, nie wysychanie na powietrzu, nietoksyczność i odporność na zabrudzenie. Wymaga ona jednak lekkiego rozgrzania w dłoniach przed użyciem poprzez jej rozcieranie lub umieszczanie w garnku z ciepłą wodą.
Produkt doskonale nadaje się na zajęcia plastyczne tak w szkole jak i w domu, rozwijając kreatywność oraz wyobraźnię dziecka poprzez szerokie możliwości plastyczne.
Plastelina Bambino to wysokiej jakości masa plastyczna. Jest elastyczna, nie brudzi rąk, nie przywiera do podłoża, łatwo się modeluje, pozwala na tworzenie prac metodą millefiori. Nie wysycha na powietrzu, przez co może być wykorzystywana wielokrotnie. Gama kolorów jest szeroka, barwy żywe, nasycone.  Szata graficzna opakowania może różnić się od przedstawionego na zdjęciu w galerii - zależy od dostawy.

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

Sklep KIDSiaki.pl
ul.Ogólna 17A
82-300 Elbląg

POLSKA
(Nad Jarem - pasaż handlowy naprzeciwko CH Ogrody)

 

pn-pt - 9.00-18.00
sb - 10.00-13.00

email: sklep@kidsiaki.pl
tel. 55 239 37 61

Facebook

Sklep internetowy Shoper.pl