Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Prawo odstąpienia od umowy


Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa w terminie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego stwierdzenia:

- pisemnie na adres: WENA s.c. ul. Ogólna 17A, 82-300 Elbląg
- w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@kidsiaki.pl;

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (dostępny pod linkiem - Formularz odstąpienia od umowy), jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz na adres WENA s.c Marcin Woliński, Robert Woliński ul. Ogólna 17A, 82-300 Elbląg niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

REKLAMACJE

Reklamacje należy zgłaszać:

- pisemnie na adres: WENA s.c. Marcin Woliński, Robert Woliński, ul. Ogólna 17A, 82-300 Elbląg
- pocztą elektroniczną na adres email: sklep@kidsiaki.pl

Prosimy o zgłaszanie reklamacji możliwie szybko po ich stwierdzeniu. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia ich zgłoszenia.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza reklamacji, jednak nie jest to obowiązkowe.

Prosimy pamiętać, aby przed odebraniem paczki sprawdzić czy nie jest ona uszkodzona. Jeżeli paczka jest uszkodzona prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu szkody, a następnie kontakt z nami.

Jeżeli towar jest wadliwy, uszkodzony bądź niezgodny z opisem prosimy go sfotografować, a następnie przesłać jego zdjęcie na adres email sklep@kidsiaki.pl. Skontaktujemy się z Państwem i wspólnie ustalimy formę rekompensaty, zaproponujemy zwrot gotówki lub wymianę towaru na nowy.

Jeżeli w Państwa paczce brakuje któregoś z zamówionych towarów prosimy o telefon lub wiadomość email. Doślemy niezwłocznie brakujący Towar, lub jeśli wyrażą Państwo zgodę Towar zostanie wysłany do Państwa z następnym zamówieniem.

Kontakt

Sklep KIDSiaki.pl
ul.Ogólna 17A
82-300 Elbląg

POLSKA
(Nad Jarem - pasaż handlowy naprzeciwko CH Ogrody)

 

pn-pt - 9.00-18.00
sb - 10.00-13.00

email: sklep@kidsiaki.pl
tel. 55 239 37 61

Facebook

Sklep internetowy Shoper.pl