Płatność i dostawa

PŁATNOŚĆ I DOSTAWA TOWARU

PŁATNOŚĆ
1. Sklep realizuje następujące formy płatności:

a) przedpłata na konto w formie standardowego przelewu lub wpłaty płatności za zamówiony towar wraz z kosztami przesyłki należy dokonać na konto firmy.

Dane do przelewu:
PKO BP nr 65 1020 1752 0000 0302 0107 9904
WENA s.c. ul. Ogólna 17A, 82-300 Elbląg

b) płatności elektroniczne poprzez serwis:

- Przelewy24 (tylko przelewy online)
- PayU (przelewy online oraz obsługa kart kredytowych)


c) system płatności PayPal

2. W przypadku płatności przedpłatą na konto, w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko Klienta oraz numer zamówienia. Brak jakiejkolwiek z tych informacji może utrudnić identyfikację Kupującego i wydłużyć czas wysyłki.

3. W przypadku braku wpłaty po 7 dniach od dokonania zakupu, sklep wysyła Klientowi przypomnienie drogą email. Dalszy brak reakcji ze strony Klienta może spowodować powrót towaru do dalszej sprzedaży.

DOSTAWA

1. Realizacja zamówienia odbywa się za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ - po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie firmowym (standardowy przelew lub wpłata), na koncie w Przelewy24 lub PayU (automatyczny przelew online lub karta płatnicza) lub koncie PayPal.

2. W kosztach przesyłki zawarte są opłaty przewoźnika (poczta), koszt opakowań oraz 23% VAT.

3. Koszt wysyłki niezależnie od liczby zakupionych produktów jest stały i wynosi:

- Poczta Polska (usługa Kurier48) - 11,50 zł (Dostawa do 3 dni roboczych od dnia nadania przesyłki). Jeżeli dostawca nie zastanie nikogo pod adresem dostawy - zostawia awizo do odbioru przesyłki na poczcie.

4. Dostawa zamówionych towarów odbywa się na adres podany w formularzu zamówienia.

5. Przesyłki nadawane są standardowo w ciągu max. 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu. W niektórych przypadkach (np. okresy przedświąteczne) czas ten może wydłużyć nieznacznie. Nie wysyłamy paczek w soboty i niedziele. Jeżeli należność wpłynie na konto w piątek, to paczka zostanie nadana najwcześniej w poniedziałek lub wtorek.

6. O terminie nadawania przesyłek decyduje kolejność wpłat na koncie. Wszyscy Klienci są dla nas ważni, dlatego prosimy nie wymuszać na nas priorytetowego traktowania i natychmiastowej wysyłki zamówionych towarów.

Kontakt

Sklep KIDSiaki.pl
ul.Ogólna 17A
82-300 Elbląg

POLSKA
(Nad Jarem - pasaż handlowy naprzeciwko CH Ogrody)

 

pn-pt - 9.00-18.00
sb - 10.00-13.00

email: sklep@kidsiaki.pl
tel. 55 239 37 61

Facebook

Sklep internetowy Shoper.pl